У Львові відбудеться фестиваль сім’ї -“Міцна родина – сильна Україна”

У неділю, 16 травня 2021 року, біля пам’ятника та у парку ім. Івана Франка у Львові, відбудеться фестиваль сім’ї “Міцна родина – сильна Україна”. Початок свята о 15 год.

Фестиваль проводиться з нагоди міжнародного Дня сім”ї. Захід розпочнеться екуменічною молитвою та словом від організаторів та представників влади міста. Свято продовжиться концертом, розважальними конкурсами, змаганнями лицарів та майстер-класами.

У програмі фестивалю передбачено науково-практичний семінар: “Сімейна політика в Україні: стан та перспективи” за участі представників різних конфесій міста. Місце проведення: Патріарший дім (за адресою м. Львів, вул. Хуторівка 35 б.) Початок о 18:00.

За словами Голови Комісії УГКЦ у справах Родини і Мирян пана Юрія Підлісного в Україні є велика проблема з родинами, оскільки статистика свідчить про велике число розлучень, неповні сім’ї, низьку народжуваність і чималу кількість абортів. На його переконання, не лише Церква, але також і держава повинна подбати про родину.

«З метою не лише  привернути увагу суспільства до питання родини і ще раз пригадати, що сімя – це цінність суспільства, а також з метою привернути увагу держави до питання необхідності сформувати просімейну політику  організовується фестиваль сім’ї», – розповів у коментарі про пан Юрій Підлісний.

У програмі фестивалю:

15:00 – 15:15 – Екуменічна молитва за українські сім’ї

15:00 – 17:00 – конкурси;

– змагання;

– майстер-класи;

– концерт дитячих колективів.

18:00-19:30 – науково-практичний семінар: “Сімейна політика в Україні: стан та перспективи” у Патріаршому домі за адресою м.Львів, вул. Хуторівка 35 б.

ПРОХАННЯ ДОТРИМУВАТИСЯ КАРАНТИННИХ ПРАВИЛ “ЖОВТОЇ ЗОНИ”

Організатори:

Комісія УГКЦ у справах родини та мирян, Львівська архидієцезія РКЦ, Львівська єпархія ПЦУ, Церква Євангельських Християн Баптистів “Віфанія”, Львівська Архиєпархія УГКЦ

 Більше інформації тут:https://fb.me/e/CntA7ehn