В УКУ стартує нова Сертифікатна програма з європейських студій

ucu_logo_ukКафедра політичних наук Українського католицького університету, за сприяння Фонду Конрада Аденауера в Україні, запрошує на нову Сертифікатну програму з європейських студій. Програма складається з 4 модулів і триватиме з березня по червень

Метою сертифікатної програми є набуття комплексних знань про особливості функціонування системи урядування Європейського Союзу, розуміння місця і ролі ЄС у сучасному глобальному світі, ідентифікації ключових груп інтересів і дослідження системи лобізму на наднаціональному рівні ЄС, вивчення двосторонніх відносин між Україною та Європейським Союзом в контексті дії Угоди про асоціацію та зони вільної торгівлі між Україною і ЄС.

Сертифікатна програма відкрита для широкого загалу, але особливо стане у нагоді для студентів, журналістів, громадських активістів, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування. А також широкого кола зацікавлених осіб, які прагнуть отримати або поглибити свої знання з європейської інтеграції та основ функціонування Європейського Союзу.

Програма складається з 4 модулів і триватиме з березня по червень:

– Основи функціонування Європейського Союзу (5-29 березня 2018 року);

– ЄС в глобальному світі (23 квітня-17 травня 2018 року);

– ЄС і Україна: точки для взаємовигідної співпраці (кінець травня 2018 року);

– Представництво інтересів і лобізм в Європейському Союзі (4-21 червня 2018 року);

Початок програми – 5 березня 2018 року. Заняття відбуватимуться у зручний вечірній час у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (м.Львів, вул.Стрийська, 29).

Зареєструватися можна, заповнивши реєстраційну форму до 26 лютого включно за посиланням: https://goo.gl/NNTp8s. Або ж надіславши заявку на електронну скриньку epe@ucu.edu.ua чи зателефонувавши за номером +38 032 240 94 95 (кафедра політичних наук).

Джерело: сайт ЛМР