У Львові відбудеться форум для тих, кому цікаве усиновлення

Батьків-вихователів, прийомних батьків та усіх, хто хоче дізнатися більше про сімейні форми влаштування запрошують на форум, який відбудеться у Львові в п’ятницю, 30 вересня. Захід організовує управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради спільно з Центром Опіки Сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

В управлінні «Служба у справах дітей» хочуть заохотити людей, які бажають взяти на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не зволікати.

«Організовуємо форум, на якому можна буде отримати всю необхідну інформацію щодо сімейних форм виховання, їхніх особливостей та відмінностей. Також учасники матимуть змогу познайомитися та поспілкуватися з батьками-вихователями, прийомними батьками, які радо поділяться з ними власним досвідом», – повідомляють в управлінні.

Зазначається, що серед запрошених гостей будуть і колишні вихованці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які зараз вже знайшли своє місце у житті, деякі з них мають власні сім’ї. Вони розкажуть про те, наскільки велику роль для них відіграла можливість мати люблячу сім’ю.

«Якщо у Вас була думка про те, щоб взяти дитину чи дітей у сім’ю, але Ви сумніваєтесь – запрошуємо на форум. Ми розкажемо про те, які варіанти сімейного влаштування існують, за необхідності проконсультуємо та радо допоможемо розібратися та розвіяти сумніви», – наголошують в управлінні.

Захід відбудеться 30 вересня в Домі Милосердя Святого Миколая (м. Львів, вул. Короленка, 7). Початок о 12.00.

Для участі у форумі потрібно зареєструватися за посиланням. Не зволікайте, кількість місць обмежена.