У Львові відбудеться Хресна дорога для студентської молоді

studentska khresna doroga 2015У середу, 1 квітня, у Львові відбудеться Студентська Хресна дорога. Молитва розпочнеться о 19.00 год. у парку ім. Івана Франка.

Студенти розважатимуть над страстями Христа та разом помоляться за мир і спокій у нашій державі. Хресна дорога – це відображення вічної, невмирущої любові Ісуса Христа до нас, окропленої невинною кров’ю, оповитої важкими стражданнями та болючими ранами. У цей важкий для України час студенти відчувають потребу бути ближче до Ісуса Христа.

«Хочемо ще раз закликати студентську молодь до призадуми над дійсністю, яка перебуває у нашій державі. Розуміємо, що на саму проблему не можемо вплинути, але через молитву у Великому пості ми готуємо себе до зустрічі Христа у Воскресінні. Патріарх Святослав назвав Пасхальною жертву Небесної Сотні. Так як Христос через Воскресіння дає нам можливість бути спасенними так само і жертва Небесної сотні та багатьох, які віддали своє життя є для того, щоб відчулася переміна нашого суспільства, народу і держави, а тим самим і Церкви» – зазначив студентський капелан ЛНУ ім. Івана Франка о. Тарас Островський.

Організовують захід Центр Студентського Капеланства та Студентська Рада Львова за підтримки управління внутрішньої політики Львівської міської ради.