У Львові відбудеться III Всеукраїнський Форум молодіжних лідерів та душпастирів УГКЦ та РКЦ

 18-19 жовтня у Львові духовенство і молодь УГКЦ та РКЦ в Україні зберуться на ІІ Всеукраїнському форумі молодіжних лідерів та душпастирів. Учасники заходу обговорюватимуть шляхи співпраці для  блага та добробуту близьких, а також про кризу лідерства в ХХІ столітті. Місце проведення: Патріарший дім (вул.. Хуторівка, 35б).

Крім того, в рамках форуму молоді лідери матимуть нагоду обмінятися досвідом служіння, налагодити зв’язки між душпастирями молоді Римо та Греко-Католицької Церкви, окреслити перспективи співпраці, поділитися досвідом  євангелізації, а також говоритимуть про перезавантаження молодіжного душпастирства у Церкві.

У перший день Форуму відбудеться презентація післясинодального повчання «Cristus vivit» та панельна дискусія «Соціально-психологічний образ молодої людини в Україні», а ввечері учасників запрошують на Святу Месу з єпископом-помічником Львівської архидієцезії РКЦ владикою Едвардом Кавою.

А на другий день заходу учасники зможуть зранку взяти участь в Архиєрейській Божественній Літургії з Архиєпископом і Митрополитом Львівським УГКЦ владикою Ігорем Возьняком, потім відбудеться панельна дискусія «Як євангелізувати молодь в медійному просторі? Чи достатньо цього?» та ярмарка організацій.

Варто зауважити, що результати спільної співпраці  відповідальних за душпастирство молоді в католицьких дієцезіях та єпархіях і відповідальних за молодіжні рухи в Україні можна буде відстежити в католицьких ЗМІ та офіційний сторінках комісій душпастирств молоді УГКЦ та РКЦ на Facebook.

Програма Всеукраїнського форуму молодіжних лідерів та душ пастирів

Програма ІІ Всеукраїнського форуму молодіжних лідерів та душпастирств

Пятниця – 18.10

–              10.00 – Реєстрація, кавова перерва

–              11.00 – Відкриття. Молитва. Презентація післясинодального повчання «Cristus vivit» – о. Роман Демуш (Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ)

–        11.30 – Панельна дискусія за темою «Соціально-психологічний образ молодої людини: бізнес, громадський сектор, влада, церква »

Спікери:

Софія Курман (Молодіжна політика ЛОДА), Володимир Перун (Відділ розвиту ЛМР) Тарас Маселко (Фест Локаль) Соломія Меланка Романюк (Комісія у справах молоді Парижської Єпархії УГКЦ. Нідерлани) о. Ростислав Пендюк (Голова Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ)

–              13.00 – Обід

–              14.00 – Праця в групах

–              15.30 – Кавова перерва, вільний час

–              16.00 – Практична євангелізація. Театральний майстер клас від Спільноти «Благословення»

–              18.00 – Свята Меса з єпископом-помічником Львівської архидієцезії РКЦ владикою Едвардом Кавою          

–           19.00 – Вечеря

–           20.00 – Розважальний вечір і екскурсії по місту.

           Субота – 19.10

–              08.00 – Архиєрейська Божественна Літургія з Архиєпископом і Митрополитом Львівським УГКЦ владикою Ігорем Возьняком

–              09.15 – Сніданок

–              10.00 – Панельна дискусія за темою: «Як євангелізувати молодь в медійному просторі? Чи достатньо цього?»

Спікери:

Марічка Галюк (Мотиваційний спікер у проекті «Проект Молодої Християнки») Падре Серж (священик, редемпторист) о. Вячеслав Гриневич (Католицький Медіа Центр), о. Міхал Воцял (Комісія душпастирства молоді РКЦ)

–              11.30 –  Кавова перерва

–              12.00 – Праця в групах

–              13.30 – Обід

–           14.30 – Ярмарка організацій

–            16.30 – Кавова перерва

–            17.00 – Підсумок, плани на майбутнє

–              18.00 – Вечеря

–              Прощання

Координатор Орест Гевак (097 581 32 70) – Секретар Патріаршої Комісії справах молоді УГКЦ

Департамент інформації УГКЦ