У Львові відбудеться концерт єврейської пісні за участю молоді з Італії

концерт 3 copyУ середу, 27 липня, львів’ян запрошують до Консульства Ізраїлю (вул. Газова, 36/3, вхід з вул. Джерельної, 38) на концерт єврейської пісні. Початок о 18.00 год. Вхід вільний.

Традиційні мелодії у сучасному аранжуванні лунатимуть двома мовами: єврейською та італійською, адже їх виконавці – молодь з міста Івреа на півночі Італії. Виконуватимуть єврейські пісні 50 молодих людей, а також до співу зможуть долучитися усі учасники концерту.

«Єврейські пісні стали невід’ємною частиною європейської культури. Для цих молодих людей, які їх виконуватимуть, це не просто пісні, а й молитва. Такі пісні, як «Даєну» («Це для нас було би досить»), «Шема Ізраїль» («Що такого є незвичайного в цю ніч»), «Евену шалом алейхем» («Хай мир завжди буде з Вами»), «Яка є гарна любов між братами» походять із біблійних текстів та добре відомі у єврейській традиції», – розповідає отець Григорій Драус, співорганізатор концерту, настоятель римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ у Львові.

Організовує концерт Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хесед Ар’є» за підтримки Почесного консульства Держави Ізраїль та римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ у Львові.

Більше інформації за телефоном: (097) 517-06-42