У Львові відбудеться міжрелігійний матч “Футбол заради миру”

21 вересня 2019 року, о 19:00 год., у рамках святкування міжнародного Дня Миру, Центр міжрелігійного діалогу «Лібертас» спільно із Львівським клубом «МастерПіс» організовують міжрелігійний товариський матч за участю команди УКУ(Український католицький університет) та команди Ісламського культурного Центру ім. М.Асада.

Гра відбудеться на футбольному майданчику біля Центру Шептицького. Запрошуємо усіх охочих до перегляду поєдинку.

За словами координатора ініціативи Романа Назаренка: «Спорт є чудовим інструментом для зближення культур та релігій, а такий міжконфесійно-міжрелігійний матч у Львові відбудеться вперше саме в Міжнародний День Миру. Таким способом хочемо привернути увагу міжнародної спільноти до проблеми війни в Україні – наша подія є одна із сотень схожих ініціатив глобальної спільноти МастерПіс».

Довідка: Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року. Резолюцією 55/282 від 7 вересня 2001року Генеральна Асамблея ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. День Миру відзначається як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.