У Львові відбудеться он-лайн дискусія “Вода: відповідальність людини за Божий дар”

Завтра 20.03.2020 о 12:00 до 14:45 Інститут екуменічних студій  розпочне почергові ефіри  спікерів на сторінці – https://www.facebook.com/events/140299883886935/ в рамках он-лайн дискусії “Вода: відповідальність людини за Божий дар”

 

Отож, вже завтра ви почуєте-побачите https://www.facebook.com/events/140299883886935/

– 12:00 о. д-р Олег Кіндій, директор ГО Центр екобогослов’я та сталого розвитку” – про ціль дискусії, теми і спікерів

– 12:15 Олег Покотило, завідувач кафедри харчової біотехнології і хімії Тернопільського Національного Технічного Університету імені Івана Пулюя, академік Академії Наук Вищої Школи України

Яка роль води в організмі? Яку воду, коли, скільки, кому і навіщо потрібно потрібно пити? Параметри «живої» і «мертвої» води? Зміна характеристик води при іонізації і освяченні? Значення води у піст і при голодуванні? Кластерна структура води? Вода як енерго-інформаційна матриця? Бачення ролі церкви у покращенні ситуації з використанням і споживанням води?

– 12:45 о. Олег Кобель, референт Екобюро УГКЦ

Одним з елементів виховання віруючих, є усвідомлення власної відповідальності за створений Богом світ і за всі Божі дари людині, в т.ч воду. Для цього ми маємо потужні інструменти. Найперше, папську енцикліку “Славен Будь”, яка найбільш системно описує стан проблем з водними ресурсами і шляхи їх вирішення

– 13:15 Уляна Горбата, начальниця відділу зв’язків з громадськістю ЛМКП “Львівводоканал”, проектна менеджерка Lviv Eco Forum

– стан питного водопостачання у Львові та в Україні. – міфи про якість води у крані – боротьба за чисту воду в річках та водоймах – місія (не)здійсненна? – як впливає стан водної інфраструктури на екологічну безпеку, здоров’я людей – визнання проблеми – перший крок до її вирішення!

– 13:45 Олександра Сладкова, керівник управління екології ЛМР

– чому водойми особливо важливі для Львова (в контексті зміни клімату)? – які водойми ми втратили і які виявили в ході інвентаризації?

– 14:15 Софія Шутяк (Софя Шутяк), провідний юрисконсульт та адвокат, Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина

– про правові аспекти використання води, реальні кейси зловживання водними ресурсами та інші неймовірно цікаві питання!

Наповнюйтесь новою інформацією, роздумуйте, готуйте запитання, горнятко чайку і коментуйте стріми не покидаючи дивани та крісла)!

Організатори – Інститут екуменічних студій УКУ в межах проекту – Екуменічний соціальний тиждень та ГО “Центр екобогослов’я та сталого розвитку”

З повагою,

Ірина Кітура