У Львові відбудеться перший чемпіонат з міні-футболу для дітей-сиріт

logo-263x300Завтра у Львові стартує чемпіонат з міні-футболу “Копа” серед дітей з інтернатів, який організовує Центр опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ. Перший поєдинок учасників Чемпіонату розпочнеться о 15.00 год. Для участі вже зареєструвалося 5 команд. Кожна команда складатиметься з 15 осіб, на матч з’являтиметься 9 гравців: 5 основних та 4 запасних.

Учасниками чемпіонату з міні-футболу будуть команди: “Авангард” ( комунальний заклад обласного дитячого протитуберкульозного санаторію), “Сила” ( львівська спеціальна загальноосвітня шкjла-інтернат № 104), “Леви” ( дитячий будинок “Добре серце”), “Форвард” (винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат) та “Мрія” (навчально-реабілітаційний центр “Мрія”). Про це повідомили у Центрі опіки сиріт.

Презентація Кубка чемпіонату з міні-футболу «Копа» відбудеться 17 жовтня, о 19.00 год. у перерві одного з найближчих матчів ФК “Шахтар” на Арені Львів в рамках ігор Прем’єр ліги України.

“Ми пройшли довгий шлях приготування до початку чемпіонату, адже команди учасники не є професійними клубами і їм часто бракувало простих та елементарних речей: форми, взуття, м’ячів, навиків командної чи індивідуальної гри, здорового суперництва та чесної гри. Участь у чемпіонаті це певний вишкіл, де діти зможуть проявити свої сильні сторони і працювати над слабкими. Це буде їхньою найбільшою перемогою ” – керівник Центру опіки сиріт о. Роман Прокопець.

Організатором чемпіонату є Центр опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту м.Львова. Титульним партнером чемпіонату виступає ФК «Шахтар».