У Львові відбудеться Перший молитовний сніданок з нагоди Року сім’ї

23 травня 2019 року у дворику Львівської копальні кави (площа Ринок, 10) відбудеться Перший молитовний сніданок.  Початок о 9:00. Захід організовують з ініціативи Церков міста та з нагоди Року сім’ї. До події долучаться не лише представники духовенства, а й політики, культури, медицини, громадських організацій, освітяни. Молитовний сніданок дасть змогу побачити єдність у різноманітності – переконаний капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк:

“У Святому Письмі, а зокрема у Посланні апостола Якова, знаходимо чудові слова про віру, яка найбільш промовисто проявляється у наших щоденних справах, і є свідченням Бога в  якого ми віримо. «Віра, коли не має діл, сама по собі є мертвою»(Якова 2.17).Місто Львів, вже віддавна є образом діяльної віри, яка об`єднує багатьох і дає можливість творити.Справді, кожен із нас втомлюється перебуваючи на дорозі служіння ближньому, але ми не є самотніми!

Ми творимо одне Тіло, яким є Церква, руки якої є піднесені день і ніч до Господа у молитві!

Саме тому, молитовний сніданок ще раз дасть можливість побороти почуття відкинутості і самотності, побачити цю єдність у різноманітності, а також сили і наснаги змінювати світ довкола себе, Премудрістю Божою”.

Перший Львівський молитовний сніданок  стане продовження Національних молитовних сніданків в Україні.

“Ідея у тому, щоб християни усіх Церков разом молилися за владу. Є дуже багато способів керувати країною. Але головний спосіб – це молитися за владу, яка сьогодні є у місті.  Ми хотіли б започаткувати таку хорошу традицію львівських молитовних сніданків. Ми хочемо бути єдиними, виявляти любов і єдність і у цьому мати результат від Бога”, – зазначив голова львівського штабу ГО “Всеукраїнський собор” Дмитро Колесник.

“Практика молитовних сніданків популярна у цілому світі, зокрема в Європі та Сполучених Штатах Америки. Це чудова нагода для зустрічі релігійних громад, представників влади, інтелігенції, підприємців, освітян, медиків і громадських лідерів, аби духовно об’єднатися у молитві за щасливе майбутнє нашого міста та країни”, – наголошує Петро Залуга, в.о. начальника управління внутрішньої політики Львівської міської ради.

Нагадаємо, що захід такого формату відбувається у нашому місті вперше.