На Сихові, біля храму Різдва Богородиці, відбудеться прем’єра фільму “Капелани”

12144832_960331050699256_3141376786246813271_nУ неділю, 11 жовтня, на стінах храму Різдва Пресвятої Богородиці (пр. Червоної Калини, 70) (з боку пам’ятника Івану Павлу ІІ) транслюватиметься фільм “Капелани” про перебування священиків в зоні АТО. Початок о 19.30.

За словами творців, фільм «Капелани» — це спроба побачити війну в Україні очима священиків. Завдання не з легких, адже основна ідея християнства — це любов. Як же знайти і виявити любов на війні?

«Спочатку було дуже важко. Для мене це був сильний злам. Коли вбивають твоїх друзів — черствіє душа. Та ми не виховуємо ненависті, ми виховуємо любов до рідного краю. Боротьба за рідну країну — це насамперед боротьба за свою родину, її захист» — розповідає отець Ігор Федоришин.

Організаторів, також очікують, що парафію відвідає й один із головних героїв фільму.

Довідка

Стрічка “Капелани” – спроба побачити війну в Україні очима священиків. Це чотири історії про тих, хто бореться за людські душі на передовій. У кожного з героїв своя дорога на схід.

Фільм розповідає про наймасштабніше у світі військове паломництво і участь у ньому українських воїнів. Тисячі солдатів з часів Другої світової війни з’їжджаються до французького міста Люрд, щоб разом помолитися за загиблих побратимів та перепросити одне одного за біль та кривди, завдані протягом військових конфліктів. У Люрді серед розмаїття культур, мов та одностроїв народжується розуміння – у війні не може бути переможців.

Робота над фільмом тривала впродовж 9 місяців. Географія зйомок – від Закарпаття до Донбасу, а також країни Європи.