У Львові відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття нового авіарейсу “Краків-Лурд”

jnusvlisaylmomuuУ четвер, 24 листопада 2016 року, о 12.00 год., за адресою: Прес-Клуб (проспект Шевченка, 11, м. Львів) відбудеться прес-конференція Новий рейс Краків-Лурд: місто паломництва та духовної сили стає ближчим”.

Лурд – місто Об’явлення Пресвятої Богородиці, що більш ніж 150 років дарує людям надію на чудо та зцілення. За цей час в містечку у Південних Піренеях лікарськими комісіями зафіксовано більше 4000 чудес, а за свідченнями людей ця цифра сягає 8-ми тисяч. Щороку Лурд відвідують понад 5 мільйонів гостей – і паломників, і туристів. А десятки благодійних організацій та сотні волонтерів практикуються тут у здійсненні доброї справи служіння людям.

Тепер Лурд став ближчим і для українців – з новим авіарейсом “Краків-Лурд” в сезоні літо-2017. Організатори прес-конференції запрошують дізнатися більше про подробиці нового авіаперельоту та можливості організації паломницьких турів під час заходу за участі представників адміністрації Лурду. Пані Йозетта Бордо, бурмістр міста Лурд та Бертранд Білґер, президент Аеропорту Лурд-Піренеї поспілкуються з гостями за горнятком ароматної кави з солодкими гостинцями.

Цікава розмова про перспективи  нового рейсу стане в нагоді представникам і церковних, і туристичних організацій. А також мандрівникам, які давно мріяли відвідати світовий центр паломництва, почерпнути у ньому віру й наснагу та відкрити для себе французький шарм прекрасного регіону Південних Піренеїв.

Акредитація на прес-конференцію триває до 18 листопада 2016 р. за адресою: ira.zhuk@radiolux.com

ДжерелоTkachenko Natalia