У Львові відбудеться Різдвяний Фестиваль для родин

UlotkaУ неділю, 25 січня, на Філософсько-богословському факультеті Українського католицького Університету у Львові (вул. Хуторівка, 35а) відбудеться Різдвяний фестиваль – захід для всієї родини.

Організатори особливо запрошують людей, задіяних у виховну працю з дітьми, адже під час Різдвяного фестивалю буде нагода поділитися новими ідеями щодо виховної діяльності.

Також з аніматорами можна буде зробити різдвяні прикраси та атрибути з простих матеріалів (папір, картон), а саме декоративну ялинку, корони для волхвів, ангелів, віфлеємську зірку, рамки для світлин. Продовжать фестиваль спільні забави і танці.unnamed

Захід проведуть Михайло і Наталія Линь з міста Рівного. Це подружжя очолює педагогічну групу, яку заснувало Польське Товариство Педагогів і Аніматорів „KLANZA” у 2006 році в Рівному. Ця педагогічна група працює за методикою педагогіки гри, а також проводить фестивалі.

Під час фестивалю кожен педагог, вчитель та аніматор зможе отримати навчальний посібник «Робимо разом (активні методи навчання)», який був виданий Національним Університетом «Острозька Академія» і Товариством „KLANZA”. Посібник містить ряд пропозицій ігор і метод роботи з групою.

Допомагати в проведенні фестивалю буде Клуб педагогічної креативності «АНІМА» (педагогічний відділ при Католицькій парафії св. Йоана Павла). Вхід на захід – вільний.

Програма заходів:

11.00 – майстер-клас для аніматорів та педагогів;
12.00 – Служба Божа;
13.00 – Різдвяний фестиваль.

Контактна особа:  о. Григорій Драус, тел. 097 517 06 42, 093 433 85 22

Фото: Тетяна  Кур’ян