У Львові відбудеться V Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу»

27 вересня 2019 року об 11.00 у Львові (вулиця Листопадового Чину, 8, конференц-хол готелю BANKHOTEL) розпочне свою роботу V Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу». Львівський Центр міжрелігійного діалогу «Лібертас» уже вп’яте долучається до організації цього заходу. 

 «Цікавим є той факт, що серед бізнес-структур та асоціацій набирає обертів тенденція послуговуватися термінологією, що є притаманною релігійним колам: місія, відповідальність, спільне благо чи добро, гідність тощо. Зі свого боку, багато релігійних спільнот також цікавляться процесами самих бізнес-структур, вживаючи та імплементовуючи у свій лексикон такі терміни як бізнес-план, стратегія та проекти. Центр діалогу «Лібертас» вже вкотре відслідковує такий взаємний обмін та зацікавлення конференцією про СВБ представниками різних конфесій, що, на нашу думку, вносить додаткову вартість для цього важливого щорічного заходу» – додає Тарас Дзюбанський, голова ГО «Лібертас»

Реєстрація триває до 26 вересня 2019 року. Кількість місць – обмежена.

Більше інформації та реєстрація on-line: https://lcci.com.ua/events/event/v-mizhnarodna-konferenciya-socialna-vidpovidalnist-biznesu/

Організатори V Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу»: Львівська торгово-промислова палата, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», Жіноча Ділова Палата України.

За підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства молоді і спорту України, Львівської ОДА та Львівської міської ради.