У Львові відбулась формаційна Школа мирянського лідерства

26-29 листопада та 3-6 грудня 2020 року у Патріаршому Домі УГКЦ відбулася формаційна Школа мирянського лідерства “Покликані до святості”. Мета проекту – популяризувати приклад святості мирян Церкви. Впродовж двох періодів проведення до участі долучилися лідери всецерковних рухів та організацій, активні віряни з парафіяльних спільнот зі Львова, Дрогобича, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Одеси, Бучача, Коломиї, а також з Донеччини. Всього 45 учасників, які мали змогу обмінятися думками заради творення якісного мирянського середовища.

“Школа мирянського лідерства “Покликані до святості” триває як проект з 2019 року. Впродовж цього часу ми намагалися допомагати лідерам парафіяльних громад формувати середовище, допомагати розвитку таких спільнот, адже без якісної формації лідера не відбудеться переміни громади. Впродовж проекту миряни мали нагоду краще проаналізувати богословські аспекти святості, ознайомитися із вченням Церкви про справедливість та спільне благо, розглянути біоетичні аспекти початку та завершення людського життя”, – зазначив один із організаторів проекту Назарій Петрів.

Впродовж Школи учасники мали змогу послухати про:
– біблійні основи святості
– Документи Церкви та основні етапи канонізації
– Покликання і місія мирян
– християнські основи лідерства
– сучасні моральні та суспільні виклики
– професійне покликання і святість
– можливості та інструменти для впровадження мирянських ініціатив.

Також учасники мали змогу брати участь в інтерактивах, дискусіях, обговореннях, спільних Богослужіннях, а молитовна та дружня атмосфера Патріаршого Дому не лише допомагала зростати духовно, але й спонукала до творення нових проектів .

Підготувала Юліана Лавриш

Фото учасників проекту