У Львові відбулася презентація книги «Дивімося один одному у вічі», присвячена постаті Патріарха УАПЦ Святійшого Мстислава

prez3 грудня 2016 року, у рамках  проведення щорічної конференції Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного, відбулася перша презентація книги “Дивімося один одному у вічі”.

Ця книга – спільний проект Ніни Григорівни Немировської із Львівським ставропігійним Братством. Праця присвячена постаті першого Патріярха УАПЦ Святійшого Мстислава.

Як другий голова та одна із співзасновник Харківського братства УАПЦ св. ап. Андрія Первозваного, Ніна Немировська мала честь безпосередньо спілкуватися із Патріархом, піклуватися його побутом у м. Харкові.

Книга видана із благословення Блаженнішого Макарія, Предстоятеля УАПЦ та вміщує матеріал із двох візитів Патріарха в Україну, зокрема до Харкова.

Автор зуміла зібрати та систематизувати інформацію із харківських ЗМІ, а також вітчизняних і діаспорських часописів.

Зокрема, є цінними спогади Олеся Гончара та Євгена Сверстюка, які мали добрі відносини із Святійшийм Мстиславом, окрім того, у книзі можна побачити цікаві і унікальні світлини із приїзду Владики до Харкова, Його зустрічі з харків’янами та виступ у театрі.

За матеріалами: веб-ресурсу Львівського ставропігійного братства святого апостола Андрія Первозванного