У Львові відбулася відкрита дискусія з єпископом Гергардом Фюрстом

Сьогодні, 15 травня 2019 року, на філософсько-богословському факультеті УКУ відбулася зустріч єпископом Гергардом Фюрстом (єпархія Роттенбург-Штуттгарт, Німеччина). Зустріч присвятили темі: “Про людину і довкілля, екологію серця і виклики біотехнологій”.

У рамках події відбулася презентація українського перекладу Енцикліки Папи Франциска “Славен будь!” за участі Володимира Шеремети, керівника Бюро УГКЦ з питань екології. Участь у події взяв єпископ-помічник Львівської єпархії УГКЦ Володимир Ґруца. Також численні семінаристи, священнослужителі, зацікавлені темою.

Говорили про відповідальність вірян за стан довкілля, дбайливе ставлення до природи, альтернативні джерела енергії.

“Ми не можемо вірити у Бога, як Творця світу і водночас знищувати довкілля, природу, навколишнє середовище, клімат. Земля, жива і нежива природа, кліматичні умови – це не просто наша власність , з якою ми можемо робити, що завгодно. Вони довірені нам у вірні руки, щоб до них правильно ставитися.Наша екологічна бездумність також є вираженням невдячності Богу, Творцю світу. Отже, відповідальність за створіння та його збереження є частиною часто забутого ядра християнської віри” – зазначив у своїй доповіді єпископ Гергард Фюрст.

Після доповіді, всі охочі могли поставити свої запитання.