У Львові відбулася зустріч родин військовополонених та зниклих безвісти

Сьогодні, 25 листопада 2021 року, у Львівському  муніципальному мистецькому центрі, що на вул.  Стефаника, 11 відбулася зустріч родин полонених та  зниклих безвісти. Захід відбувся під егідою ГО “Всеукраїнський громадський рух матерів та родин учасників АТО “Берегиня””. Представники цієї організації із різних куточків України прибули до Львова, аби завтра об 11:00 у Будинку воїна відкрити тематичну виставку фотографій родичів військовополонених та зниклих безвісти. Щоб громадськість побачила очі мам і дітей, які чекають на повернення близьких.

До зустрічі також долучилися дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова та офіцерка Збройних Сил України, радниця міського голови Тетяна Науменко. 

Алла Макух, керівниця ГО “Берегиня” підкреслила, що головна мета матерів полонених та безвісти зниклих – донести до громадськості цю трагедію, акцентувати увагу суспільства на потребі не словом, а ділом підтримати пошук воїнів на яких чекають їхні матері,не втрачаючи надії, попри все.

“Прагнемо привернути увагу до проблем родин полонених та звиклих безвісти. Хочемо, щоб про цю категорію громадян знали якомога більше.  Зараз застопорилися процеси обміну полоненими, немає у цьому напрямку прогресу.  Завтра на відкритті виставки буде 10 мам полонених та зниклих безвісти. Зі Львова,з Львівщини, Черкаської області, Кривого-Року та інших куточків України”.

Радник міського голови Тетяна Науменко підкреслила, що дуже важливо, аби у всіх містах України піклувалися про родини військовополонених на загальноміському рівні:
“Біль мам дуже великий, бо вони не знають, де їхні діти і що з ними. Діалог з владою відбувається дуже повільно, певний час навіть комунікація з владою і родинами військовополонених. Саме тому, у цих родин дуже багато невирішених питань, які стосуються і соціального захисту цих родин, не затверджений їхній статус, не вирішені питання, щодо допомоги цим родинам. Важливо,щоб влада звернула увагу на цих людей”.

Додамо, що сьогодні вранці представники ГО “Берегиня” відвідали Святоюрську гору, де зустріли теплий прийом і мали нагоду поспілкуватися із капеланом Львівської міської ради, о. Павлом Дроздяком.