У Львові відбулося публічне обговорення проєкту “Покровська площа”

Цими днями, відбулася онлайн-зустріч з ініціативною групою проєкту “Покровська площа”. Серед учасників ініціативної групи: Олег Котис, автор проєкту, о.Іван, парох парафії Покрову Пресвятої Богородиці, Тарас Косар, Офіс Розвитку СДБ, Оля Криворучко, архітектор проєкту та інші.

“Відбулася презентація концепції проекту “Покровська площа”. Раніше ми створили ініціативну групу, яка долучилася до участі у конкурсі Громадського бюджету.  Опісля з допомогою анкетування було опитування, щодо збору побажань мешканців, щодо візії цього проекту. До ініціативної групи входять не лише церковне середовище, але так само мешканці Личаківського району: студенти, молодь, старші. І напрацювавши концепію, ми представили її онлайн для тих, хто зареєстувався на цю подію. Все пройшло добре, всі сторони задоволені. Ця площа завдяки цьому Громадському бюджету переродиться у громадський простір, який буде ще однією візитівкою Личаківського району”,-розповів учасник ініціативної групи Тарас Косар.

Відтак, буде проведено капітальний ремонт площі. Встановлять лавочки, смітники, відбудеться озеленення. У планах є питний фонтан, невеличка велопарковка і освітлення. Окрім кущів,трави, також посадять дерева. Так само будуть місця, де можна буде просто посидіти на траві. 

Наразі доопрацьовують підготовку документації, до кінця літа буде завершений перший етап робіт, а наступного року буде другий етап робіт.