У Львові відкрили виставку в честь 70-ліття Митрополита Ігоря. Фото

Сьогодні, 14 серпня, у Музеї Митрополита Андрея Шептицького, що біля храму Священномученика Климентія Шептицького, відбулось відкриття виставки “Митрополит Ігор.  70 років життєвого шляху”.  

 

Святкування ювілею та відкриття виставки розпочали з Урочистої Архиєрейської Божественної Літургії.  Вже опісля кожен охочий міг ознайомитися з експонатами музею. Серед них – світлини знакових подій владики, ікони та картини із зображенням Митрополита Ігоря, документи та нагороди, а також подарунки від доброчинців і навіть дітей. 

“Від серпня виповнилося 70 років Архієпископу і Митрополиту Львівському Ігорю (Возьняку), що є співзасновником нашого музею і благословив нас на його створення. Маючи численні письмові свідчення і спогади про велелюдні святкування ювілеїв та іменин Митрополита Андрея Шептицького, письменника Івана Франка та інших світочів українського народу, беремо на себе сміливість відновити цю добру традицію”, – йдеться на офіційній сторінці Музею. 

Вхід в Музей безкоштовний. Однак можна внести добровільну пожертву на розвиток музею на вході. Додамо, що 3 серпня Митрополиту Ігорю (Возьняку) виповнилось 70 років. З цієї нагоди у Музеї Митрополита Андрея Шептицького відкрили виставку з благословення самого владики Ігоря. 

Підготувала: Наталя Стареправо