У Львові відновлюють молодіжну християнську газету «Вірую»

12511618_968248133242668_1679491955_nЗ нагоди свого ювілею львівська організація “Українська молодь – Христові” відновлює всеукраїнський християнський молодіжний часопис “Вірую”. Тепер, в часі 25-річного ювілею, організація має можливість спілкуватися зі своїми друзями зі сторінок першого в Україні християнського молодіжного часопису. За цей час «Українська молодь – Христові» дуже змінилася та розвинулася. Проте вона завжди радо запрошує усіх молодих людей в своїх стінах шукати себе, Христа і себе у Христі.

До відновлення  часопису долучилися: довголітній редактор “Вірую” –  пан Володимир Громик, Блаженніший Патріарх – емерит Любомир Гузар та довголітній наставник молоді в лоні УГКЦ преосвященний Владика Йосиф Мілян.

У першому номері можна буде ознайомитися зі зверненням о. д-ра Олега Кіндія, духівника спільноти “Українська молодь – Христові” та зі свідченням капелана о. Юрія Галабуди. Також у відродженому номері читачам розкажуть про забуту спадщину Митрополита Шептицького у Шевченківському гаю у Львові.

Зазначимо, що творці газети щиро вірять, що запалена іскорка освітить усім нам перед Різдвом шлях до спасіння та згуртує навколо доброї справи всіх небайдужих. Крім того, вони будуть дуже раді бачити активних, творчих й ініціативних молодих людей із запаленими серцями та любов`ю творити справи на славу Божу.

Додамо, газета через певні обставини припинила виходити 13 років тому. А вже сьогодні світ побачив святковий різдвяний номер, який вже можна придбати за ціною – 5 грн. Відповіді на всі організаційні питання щодо часопису та стосовно розповсюдження першого номеру можна отримати за тел: 067 607 56 84 – Христина.