У Львові відзначили День батька

feac12ef4f5655c53b5d70b3448ff12116 вересня 2017 року на площі біля Оперного театру у м. Львові відбулось відзначення Всенародного дня батька. Захід був організований Християнською Євангельською Церквою «Гефсиманія» та підтриманий обласною та міською владою міста. З вітальним словом до громади міста та молитвою звернулись о. Григорій Драус, настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ (РКЦ), пастор Церкви «Гефсиманія» Валерій Марченко, пастор церкви «Ковчег» Андрій Ковальчук, пастор Церкви «Божий Покров» Василь Бобко, майор «Армії спасіння» пастор Руслан Зуєв. Мешканців Львова привітали начальник служби у справах дітей ЛОДА п. Володимир Лис, начальник відділу «Служба  у справах дітей» ЛМР п. Ростислав Тимків, депутат ЛМР Олена Пасевич.

На святі проголошувалась важливість відповідального батьківства на основі християнських цінностей особливо в теперішній час для України. Батько несе відповідальність за дітей насамперед перед Богом і  дбає за їхній духовний, душевний та фізичний розвиток.

На святі виступали з чудовими музичними та танцювальними номерами  дитячі колективи зразкового ансамблю естрадного танцю”Добрий настрій”, студії дитячого театру «Мудрагелики»  ЦТДЮ “Галичина”, а також діти з МБО «Армія спасіння». Музичний гурт Церкви “Гефсиманія” супроводжував захід піснями на прославу Божу. Спільнота “Благословіння”Церкви св. Володимира та Ольги представила пантоміму «Маски» про те, як Бог допомагає нам побачити нашу справжню цінність в Його очах. І на завершення свята диякон Церкви «Гефсиманія» підвів підсумок свята про особливу роль батька  являти своїм дітям їх Батька  Небесного.

Під час свята працювали локації для дітей та дорослих.  Діти бавились, малювали, дорослі та діти могли отримати безкоштовно різноманітну християнську літературу, а також написати свої молитовні прохання.