Церква “Гефсиманія” організувала ювілейний міжконфесійний різдвяний концерт

У понеділок, 25 грудня 2017 року, у час святкування Різдва Христового у більшості країн світу, в храмі Християнської Євангельської Церкви «Гефсиманія» відбувся урочистий захід «СВЯТО РІЗДВА». Це був вже 10-й поспіль ювілейний міжконфесійний різдвяний концерт, організований Церквою «Гефсиманія».

Вітальне слово від священнослужителів та молитву благословення звершив пастор Церкви «Гефсиманія» Валерій Марченко. «Сьогодні ми кажемо «З днем народження!» Царю вічності, дитині, народженій через Діву Марію, яка стала Месією, Царем царів, який має владу над життям і смертю» – зауважив пастор Валерій.

Голова м. Львова, Андрій Садовий відвідав свято і, вітаючи громаду, закликав, щоб «в ці дні свят, в ці дні переходу з одного року в наступний, ми більше часу проводили серед рідних і близьких, пробачили, можливо, тим, хто завинив, першими простягнули руку, щоб ми підтримали тих, кому є важко».

Начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис відзначив на святі , що «Церква «Гефсиманія» є одним з кращих партнерів служби у справах дітей у всіх наших починаннях у роботі з дітьми та молоддю. Те, що ви робите на благо нашої держави – це дуже велика справа. Дай, Боже, вам натхнення і здоров’я і надалі робити ці добрі справи».

На заході виступав хор та камерний орекстр «Jesu Juva», творчий колектив Спільноти «Благословення» Церкви свв. Володимира та Ольги (УГКЦ), музичний колектив Церкви «Гефсиманія» разом з молоддю та дітьми, а також молодіжний християнський гурт «Нові Люди». Перегляд уривків фільму «Божественне народження» допомогло відчути атмосферу часу, коли народився Спаситель Ісус Христос, а євангельське слово про потребу кожної людини у Спасителі, промовлене ведучим свята дияконом церкви «Гефсиманія» В’ячеславом Воровченком, підкреслило, що «Ісус є той, хто відкриває для нас двері в небеса, і кожний, хто вірує в Нього, матиме вічне життя».

На завершення урочистого заходу усі діти отримали подарунки від організаторів.