У Львові відбулася міжконфесійна молитва за Збройні Сили України (Фото)

24В день Збройних Сил України, 6 грудня 2014 року, у Львові, в Гарнізонному храмі Святих Верховних Апостолів Петра й Павла відбулась  Архиєрейська Божественна Літургія та міжконфесійний молебень за Збройні Сили України та мир і спокій в Україні.

Літургію очолив Преосвященніший владика Михаїл – Керівник Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. Спільно з архиєреєм молились: о. Степан Сус – настоятель святині та Голова Центру військового капеланства Львівської Архиєпархії, а також священнослужителі храму.

У своєму зверненні до військовослужбовців Кир Михаїл привітав військових зі святом, побажав присутнім бути вірними захисниками своєї Батьківщини, воїнами, які завжди бережуть стосунок з Богом, часто плекають особисту та спільну молитву за свій народ, беруть участь в Таїнствах Сповіді та Євхаристії, з любов’ю та шаною ставляться один до одного і просять у Бога ласки для доброго служіння на благо своєї Батьківщини.

Після Святої Літургії відбувся екуменічний молебень за участю духовенства УГКЦ, РКЦ, УПЦ та Вірменської Апостольської Церкви.

Крім того, в день Збройних сил України, Гарнізонна святиня свв. апп. Петра і Павла відзначила третю річницю з дня відкриття.

У святкуваннях приурочених річниці відкриття храму та дню Збройних сил Україні також взяли представники влади міста, області та Львівського гарнізону.

На завершення духовенство разом із військовослужбовцями та прихожанами храму помолились церковний гімн “Боже Великий єдиний” за мир і спокій в Україні, за усіх військових та український народ.

Також цього дня представники органів державної влади та місцевого самоврядування відвідали сім’ї військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань зі захисту Батьківщини.

А у неділю, 7 грудня, у Будинку Офіцерів (вул. Театральна, 22) для дітей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, організували театралізоване дійство.

Фото: petrapavla.org.ua