У Львові вшанували борців за Незалежність України

Сьогодні, у Свято Героїв, на Личаківському кладовищі вшанували пам’ять усіх борців за незалежність України. Від громади міста до поминальних заходів долучились міський голова Львова Андрій Садовий з сином та перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, а також директор департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко.
 

 

Так, поклали квіти та лампадки до могил на полі почесних поховань на вул. Мечникова, та на полі почесних поховань № 67. Далі, молитовно та запаленням лампад пом’янули воїнів-Героїв на полі почесних поховань №76. Духовенство звершило екуменічну молитву.

Поминальні заходи відбулись у супроводі військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Довідка

Щорічно в четверту неділю травня в Україні вшановують усіх Героїв, які упродовж століть боролись за незалежну й демократичну державу, та сучасних Героїв, які зараз відстоюють територіальну цілісність України. Це день, коли згадують всіх українських воїнів, які є символом мужності та відваги. Цього року Свято Героїв Україна відзначає 22 травня.

Джерело: “Львівська міська рада”

Фото Романа Балука