У Львові вшанували пам’ять професора УКУ Ігоря Скочиляса, чиє життя обірвав COVID-19

Сьогодні 20 грудня 2021 року  в Українському Католицькому університеті, упродовж цілого дня, вшановують пам’ять відомого історика, професора УКУ, Ігоря Скочиляса, який відішов до вічності рівно рік тому.

Відтак, у першій половині дня у храмі святої Софії Премудрості Божої в УКУ відбулася заупокійна Літургія за Ігорем Скочилясом. Очолив моління отець-ректор УКУ, о. Богдан Прах у співслужінні зі священниками з УКУ.

У своєму слові до присутніх, отець Богдан наголосив, що дуже важко повірити у те, що від відходу у вічність Ігоря Скочиляса минув вже цілий рік, а ще складніше забути його завжди усміхнені очі, запал до науки. Зустрівши Бога вже у зрілому віці, після відходу батьків, пан Ігор дуже часто бував у храмі. Неодноразово священники зустрічали його у церкві св. Софії Премудрості, коли він наодинці,  у тиші, молився.

Після Літургії, присутні поїхали на Личаківський цвинтар, щоб помолитися на місці останнього спочинку свого колеги, друга.

О 16:30 розпочнеться вечір спогадів спільноти УКУ у великому залі Центру Шептицького (аудиторія 002), також буде онлайн-трансляція. Слово матимуть отець-ректор Богдан Прах,  Наталя Климовська, Ярослав Грицак, Тарас Добко та інші.  Відбудеться також передача колекції книг професора Ігоря Скочиляса до бібліотеки УКУ.

Фото: Деканату душпастирьких справ УКУ, Оксани Бабенко