У Львові вшанують 79-ту річницю відходу до вічності Митрополита Андрея

У 79-ту річницю відходу до вічності Праведного Митрополита Андрея Архикатедральний Собор святого Юра у Львові запрошує на молитву за його прославу. Про це Собор інформує на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

1 листопада 2023 року львів’яни зможуть не лише долучитись до молитовних та мистецьких заходів в львівському Архикатедральному Соборі УГКЦ, а й відвідати гріб Митрополита Андрея у Святоюрській крипті.

О 10:00 звершать Божественну Літургію за прославу Праведного Митрополита Андрея, тобто зачислення його до лику блаженних. Опісля Акафіст за прославу звершать і на гробі Митрополита.

О 16:00 відбудеться відкриття виставки Малярства Галини Отчич та Ірини Данилів-Флінти «Квіти для Митрополитів», якою вшанують памʼять Предстоятелів УГКЦ – праведного Митрополита Андрея,  Патріарха Любомира (Гузара), рік пам’яті якого звершують в УГКЦ, а також святого священномученика Йосафата – його пам’ять ушановують 12 листопада.

О 18:00 буде звершена Божественна Літургія, у часі якої виголосять гомілію про життя та діяльність Праведного Митрополита Андрея. Після Літургії відбудеться процесійна хода на площу Святого Юра, де перед пам’ятником Митрополиту звершать покладанням пам’ятних лампад за душі воїнів, які віддали своє життя в російсько-українській війні.

«Долучаймося до вшанування памʼяті праведного Митрополита АНДРЕЯ, відкриваймо для себе цього Велетня Духу, пізнаваймо його писану спадщину, збагачуймося його мудрістю, а також молімося, щоб вселенська церква прославила Праведного Митрополита Андрея славою святих», – запрошує адміністрація Собору.

Також читайте: 1 листопада – день відходу до вічності Праведного Митрополита Андрея