У Львові вшанують пам’ять рівноапостольного князя Володимира Великого

vladimir_prince10У неділю, 26 липня, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові (вул.. Театральна, 11) о 17.00 год. відбудеться спільна екуменічна молитва з нагоди 1000-х роковин упокоєння князя Київського Володимира Великого. До участі у заході запрошують представників усіх конфесій Львова.

«Князь Володимир не лише є великим християнським подвижником, але й державним мужем, внесок якого у розвиток української держави важко переоцінити. Саме завдяки йому Київська Русь-Україна змогла зайняти належне місце серед європейських країн. Сьогодні важливо у єдності всіх християнських конфесій вшанувати святого рівноапостольного князя Володимира, подякувати йому за охрещення і духовний спадок та попросити у спільній молитві довгоочікуваного миру для нашої країни» – зазначає начальник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко.

Подібні заходи  відбудуться також у інших містах України та закордоном.

Нагадаємо, щороку 28 липня Україна вшановує пам’ять князя Київського Володимира Великого – Хрестителя Київської Русі та День Хрещення Київської Русі – України. Цього року відзначатиметься 1000 років з дня упокоєння київського князя.