У Львові втретє відбулася Екстремальна Хресна Дорога

У ніч з 5 на 6 квітня у Львові відбувалася Екстремальна Хресна Дорога. Про це інформують на фб-сторінці “Львівська Архідієцезія РКЦ”.
Хресна Хода розпочалася Літургією у парафії св.Йоана Павла ІІ (Сокільники). Традиційно до події зокрема долучився отець Григорій Драус.
Особливістю такої Хресної Дороги є її проведення. Учасники впродовж усього шляху зберігають мовчання, роздумуючи про Слово Боже, відбувається вона у нічний час та, зазвичай, шлях пролягає через лісову місцевість, села, поля тощо.

“Вночі львів’яни, які полюбляють нічний спосіб життя могли побачити незвичні групи людей, що мандрували вулицями міста Лева, тримаючи при собі невеличкий хрест. Вже втретє у Львові відбулась екстримальна хресна дорога. На цей раз декілька наших парафіян вирішили спробувати свої сили і зануритись в тишу роздумуючи про страждання Христа. Цей неймовірний досвід жодного з учасників не залишив байдужим. Долаючи фізичну втому все більше хотілось дійти до мети. Велика вдячність Богу за цей благодатний час була помітна неозброєним оком на обличчях втомлених паломників, які стояли навколішки перед милосердним Ісусом у нашому храмі”, – розповіли учасники.

Додамо, що ЕХД засновано в Польщі у 2009 в рамках молодіжної групи. За 10 років ідея стала нагодою для глибокої молитви для понад 100 000 учасників і відбувається у 25 країнах світу, в тому числі і в Україні.

За матеріалами фб-сторінки Львівська Архідієцезія РКЦ