У Львові з’явилися унікальні футболки із зображенням та цитатами митрополита Шептицького

futb_sheptuckujКомісія у Справах Молоді УГКЦ виготовила унікальні футболки з цитатами Митрополита Андрея Шептицького. Ідея полягала в тому, щоб популяризувати постать митрополита Андрея серед українців, особливо молоді. Одним із способів обрали футболку із зображенням і цитатою Шептицького.

«Перший макет зробив працівник комісії Мирослав Паздерський – символічно для молоді – молодий Шептицький, цитату допомогла обрати Софійка Демків, учениця 8-го класу, яка на той час брала участь у міському конкурсі – писала дослідницьку роботу про постать митрополита Шептицького. Ми обрали актуальну на часі цитату: “Християнин може і повинен бути патріотом”

futbollkaНаступний макет із цитатою допомогли створити наші партнери і друзі. Це вже звиклий для нас образ Шептицького із цитатою: “Майбутнє народа в ваших руках”, – наголосив голова Комісії у справах молоді УГКЦ о.Ростислав Пендюк.

За його словами, на всеукраїнській прощі до Зарваниці, яка відбулася в наміренні за мир в Україні та в рамках святкування 150-ї річниці з Дня Народження Митрополита Андрея Шептицького і 1000-ліття відходу у вічність Святого і Рівноапостольного Володимира Великого, таку футболку подарували Главі УГКЦ, Блаженнішому Святославу.

Придбати або замовити такі футболки можна на сторінці у фейсбук Крамниці ДивенСвіт.

Нагадаємо, 29 липня у Львові урочисто відзначатимуть 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Трансляцію урочистостей можна буде переглянути на головній сторінці сайту Духовна велич Львова.

За матеріалами: tvoemisto.tv