У Львові завершився третій етап Різдвяної школи-2018

wide_01.29.0З 22 по 28 січня 2018 р. за фінансової підтримки Союзу Українок Америки (UNWLA – Ukrainian National Women’s League of America, Inc.), місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організувала третій етап Різдвяної школи – 2018. 

У м. Яремче зібрались вихованці Першотравенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат (Дніпропетровська область), діти з м. Одеса, а також малеча з дитячого будинку сімейного типу (с. Домажир, Львіської обл.). Увесь цей час таборята проживали в реколекційно-відпочинковому домі ім. митр. Андрея Шептицького. Впродовж цього часу голова Центру о. Роман Прокопець та волонтери допомагали дітворі пізнавати 5-ть чудес Різдва. Ранок розпочинався зі Спільної Божественної Літургії, на якій усі пробували та вчились співати як дяк, що дуже тішило. Опісля були пізнавальні катехизації та цікаві майстер-класи, великі ігри, гучна коляда, різноманітні подорожі, веселе часопроведення за цікавими активностями, а завершувався день вечірньою молитвою.

Різдвяна школа пройшла в істинно родинному колі, хоч учасники представляли різні області нашої країни. Щиро вдячні вихователям п. Олені та п. Євгенії, які завжди були поруч і разом з дітворою долучалися до всього, що організатори пропонували. Дякуємо дітворі, яка з цікавістю та посмішкою на устах робила все, що їй говорили. Щиро вдячні усім волонтерам, які пожертвували вільний час і організували мегапрограму для маленьких гостей.

Джерело: Капеланство.info