У Львові звершили монаший похорон с. Георгії Припутницької

Сьогодні, 17 травня 2021 року, у Святопокровському жіночому монастирі студійського уставу (вул. Вічева) звершили  Чин монашого похорону новопреставленої схимонахині Георгії Припутницької.

Очолив моління правлячий архиєрей єпархії св. Миколая з осідком в Чикаго, Венедикт (Алексійчук) у співслужінні із собором священників.

Долучилися до спільної молитви за співсестру у монашестві численні ченці та черниці Львівської Архиєпархії УГКЦ.

У своєму слові до присутніх Владика Венедикт наголосив, що сестра Георгія була підготовлена до свого відходу у вічність. Звісно, як і кожній людині, їй важко було примиритися із недугою, але вона стійко переносила випробування. Водночас, єпископ наголосив, що те, як миттєво онкологічна хвороба забрала життя сестри Георгії є своєрідним уроком для нас, який навчає цінувати кожну хвилину життя, не знаючи, коли воно зрештою завершиться.

“Коли стало відомо, що сестра захворіла, ми мали з нею кілька розмов. І говорили також про смерть. Говорили про те, що життя конечне. Сестрі не було легко прийняти хворобу. Але вона була вже готова до вічності. Це немов коли хліб печуть. Коли він дозріє, його виймають з печі. Ми відходимо до вічності тоді, коли готові стати перед лицем Господнім”.

Додамо, що завтра об 11:00 звершать чин погребення схимонахині Георгії.

Нагадаємо, що с. Георгія Припутницька довгі роки очолювала освітньо-методичний центр імені отця Юліана Дзеровича та Реферантуру у справах освіти Львівської Архиєпархії УГКЦ. Сестра боролася із окнологією IV стадії, однак, перемогти недугу їй не вдалося…

Друге фото із фб-сторінки Наталії Древняк