У липні всіх охочих запрошують на Літню Біблійну школу

bible school 2З 23.07. 2017 року до 30.07.2017 року кафедра біблійних наук філософсько-богословського факультету УКУ щиро запрошує усіх охочих взяти участь у Літній Біблійній школі.

Тема зустрічей: «Діяння апостолів та Послання Св. Павла: поширення Церкви в І ст. та відповіді на тогочасні виклики, як приклад для сучасних християн».

Мета школи – зібравши усіх зацікавлених осіб, а також друзів та прихильників УКУ, допомогти їм краще читати та розуміти Боже Слово й в такий спосіб пожвавлювати їх біблійне мислення та бачення світу.

Програма школи включатиме щодня 2 академічні лекції до обіду, 1 воркшоп по обіді (читання текстів Св. Павла з допомогою викладачів школи) та вечірню зустріч з цікавим запрошеним гостем із середовища УКУ. Літургійне життя, постійна можливість спілкування з духівником та цікаве дозвілля допоможуть кожному провести особливий час.

Учасники школи зможуть взяти з собою дітей (якщо їх ніде залишити), для котрих буде окрема біблійна програма від сестер згромадження Воплоченого Слова.

Місце проведення: Єпархіяльний молодіжний центр СДЄ УГКЦ в с. Стрілки, Старосамбірського району

Кількість учасників 25 осіб + діти.

За детальнішою інформацією звертайтесь:+38 067 10 11 329

Fb-сторінка події: https://www.facebook.com/events/1719093095051922/