У монастирі на Львівщині відбувся духовно-психологічний тренінг для ветеранів ООС

Упродовж 28-30 травня 2021 року, у Свято-Преображенському монастирі Сестер Василіанок у селі Береги відбувався духовно-психологічний тренінг для ветеранів ООС, Ініціатором події була редакція сайту “Духовна велич Львова” у співпраці із “Гарнізонним храмом”, зокрема настоятелем святині о. Тарасом Михальчуком.

До події долучилися 10 ветеранів, згідно з карантинними обмеженнями.

У п’ятницю спільну молитву очолив військовий капелан, священник Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла о. Андрій Сіданич. Також він провів бесіду із присутніми про важливість духовного супроводу у житті ветерана.
Субота розпочалася для ветеранів із Божественної Літургії, яку очолив військовий капелан, священник Гарнізонного храму, о. Мирон Горбовий.
Опісля на присутніх чекала інформативна лекція про віднайдення внутрішньої рівноваги після участі у бойових діях від психолога Володимира Станчишина.
 
Не бракувало ветеранам і можливості дозвілля, яке можна було провести у мальовничому лісі поруч, або у праці у саду Сестер.
У другій половині дня, присутні зустрілися із директоркою Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій пані Світланою Ткачук, яка розповіла про основні напрямки у яких ветерани можуть отримати допомогу та підтримку від міста.
 
Окремим акцентом став воркшоп із фахівчинецю із працевлаштування Галиною Сафроньєвою. Відтак, всі присутні змогли задуматися про свою роботу мрії, яка є актуальною після повернення до мирного життя.
Ввечері, на завершення місяця травня, ветерани долучилися до Молебню до Пресвятої Богородиці.
У неділю кожен учасник взяв участь у Божественій Літургії, яку очолив отець Мирон.
Опісля була зустріч із волонтеркою Уляною Флишко, яка розповіла про те, як соціальне служіння ближнім може допомогти знайти мир у власній душі.
Прагнемо висловити нашу велику вдячність настоятелю Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла і парафіяльній спільноті без яких ця поїздка для ветеранів була б неможливою. Особлива поядка лине до Провінції Пресвятої Тройці Сестер Чину Святого Василія Великого в Україні, сестрі Теодорі з якою сконтактували,щодо можливості проведення зустрічі для ветеранів у реколекційному Домі у селі Береги.
Дякуємо усім Сестрам Василіанкам, які створили для нас теплу і затишну атмосферу та показали свої неабиякі кулінарні здібності. Дякуємо усім спікерам за відкритість до співпраці і прагнення поділитися своїми неоціненними знаннями. І, звісно, дякуємо ветеранам за їхню готовність отримати новий досвід у духовному житті та провести час разом із нами”, – повідомили у редакції “Духовна велич Львова”.
 
Фото Наталі Стареправо та Оксани Бабенко