У Митрополичих палатах відбудеться прес-конференція, присвячена серії заходів щодо святкування 30-ліття виходу із підпілля УГКЦ

У середу, 30 жовтня 2019 року, в Митрополичих палатах Святоюрського комплексу (м. Львів, пл. св. Юра, 5), відбудеться прес-конференція, присвячена серії заходів щодо святкування 30-ліття виходу із підпілля УГКЦ та постаті блаженного священномученика Омеляна (Ковча).

Початок прес-конференції о 15:00 год.

Спікери прес-конференції: Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ; Роман Грицевич, голова Клубу Української греко-католицької інтелігенції; Михайло Перун, директор Фундації «Андрей»; Микола Кулик, художній керівник Заслуженої капели Україна «Трембіта».

Учасники анонсують основні святкові заходи, що відбудуться у листопаді, серед яких – духовно-мистецька програма «Божий Агнець» в Національній Опері та погашення ювілейної марки.

 «Божий Агнець» – авторський проєкт Галі та Лесі Тельнюк, присвячений 30-літтю виходу з підпілля УГКЦ та блаженному священномученику Омеляну (Ковчу). Тут у супроводі оркестру та хору Заслуженої академічної капели «Трембіта» у виконанні солісток прозвучать композиції, у яких на музику покладено вірші християнської тематики. Захід відбудеться 4 листопада 2019 року в Львівській Національній Опері.