У Національній академії сухопутних військ розпочато курс підготовки військових капеланів

img_007820 листопада 2017 року в Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного  відкрито курс підготовки військових капеланів, розроблений генеральним штабом Збройних сил України.

Усі священики під час проходження курсу матимуть змогу навчатися  основ військової справи, пройдуть військово-гуманітарну та військово-психологічну підготовки, а також матимуть змогу обмінятися досвідом капеланського служіння в підрозділах Українського війська. Навчання розпочалося з екуменічної молитви у храмі Святого Архистратига Михаїла, що знаходиться на території Національної академії. Очолювали молитву керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владика Михайло (Колтун) та голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП владика Іоан (Яременко).

«Капеланське служіння є невід’ємною складовою в справі захисту гідності та життя військовослужбовця, у справі захисту нашої Вітчизни. Ми стоїмо перед найважливішим завданням – зберегти кожне життя… Тому ми, капелани, посвячуємо себе для того, щоб вселяти в душу кожного воїна цю Добру Новину про Божу любов, яка подається людині для захисту та збереження життя… Не зброєю, але любов’ю, про яку говорить нам Христос, ми можемо перемогти по-справжньому. Хай Господь благословить нині і повсякчас усі наші старання і приведе до успіху нашого покликання та служіння», – наголосив владика Михайло, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ