У неділю у Львові презентують сайт, присвячений Митрополиту Андрею

Про це повідомив Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ, єрм. Юстин (Бойко).   Сайт презентують 1 листопада 2020 року, о 16:00 у Митрополичих садах (пл. Святого Юра, 5).

Головне завдання сайту — наблизити постать Митрополита Андрея і глибину його послань, промов, розпоряджень до людей. Тому, важливо, що сайт запускають у ювілейний рік відзначення 155-річчя від Дня Народження праведного Митрополита Андрея і 76-ту річницю його переходу до вічності.

“Організаційний комітет 155-ліття від дня народження Митрополита Андрея, який створений Митрополитом Ігором вирішив запустити окремий інтернет-портал на якому будуть розміщуватися основні базові матеріали для того, щоби пізнати глибину думки і навчання Митрополита Андрея, а опісля її застосовувати. У першу чергу ми спрямовуємо наш погляд на базові оригінальні матеріали: архівні, а також друковані”, – розповів о. Юстин (Бойко).

Для того, щоб представлена на сайті інформація була якомога більш яскравою і цілісною, налагодили співпрацю із Львівським державним історичним архівом, а також Львівською національною бібліотекою імені Стефаника.  Там сканують матеріали, дотичні до життя і служіння праведного Митрополита, а опісля усі охочі і зокрема молоді науковці зможуть легко їх знайти на сайті. 

Також  будемо розміщувати твори про Митрополита Андрея, біжучі новини, які стаються у світі, щодо його особи, а також повідомлятимемо інформацію, пов’язану із беатифікацією Митрополита Андрея. Такі матеріали будуть представлені у неділю, як наш перший промінь. Але він буде наповнюватися і розвиватися у майбутньому. До наповнення цього інтернет-порталу ми залучаємо також закордонні представництва наукові, зокрема ведемо співпрацю з нашими середовищами у Римі, а також у інших країнах, які Митрополит Андрей свого часу відвідував і у які мають у своїй спадщині згадки про нього. Також будемо розміщувати фотографічного матеріалу багато, щоби удоступнити українському народові і не тільки, постать Митрополита Андрея”, -додав єрм. Юстин (Бойко).

Як сайт виглядатиме можна буде побачити вже у цю неділю. Додамо, що о 17-тій, цього ж дня, у Архикатедральному Соборі св. Юра відбудеться духовно-молитовний вечір з нагоди 76-ї річниці переходу до вічності праведного Митрополита Андрея.

Фото з Інтернету