У неділю у Львові відзначать Свято Героїв. ПРОГРАМА

26 травня 2019 року у Львові відбудеться Свято Героїв – щорічне свято в Україні, яке встановлене на честь українських воїнів-борців за волю України.

Так, зранку студенти о 9:30 покладуть квіти до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі, і звідти стартує естафета за участю студентів Львівського державного університету фізичної культури до Личаківського кладовища. Відтак, на Личаківському кладовищі відбудеться спільна молитва та запалення лампадок до могил Героїв.

О 10:30 відбудеться покладання квітів та лампадок до могил на полі почесних поховань № 67. Хор виконає патріотичні мелодії. Після покладання квітів пролунає Державний Гімн України у виконанні хору.

10:35 – 10:40 – молитва на Полі почесних поховань № 67

10:40 -10:45 -Перехід з Поля почесних поховань № 67 до Поля почесних поховань № 76

10:45- 10:55 – Покладання квітів та запалення лампадок до могил учасників АТО. Оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного виконає патріотичні пісні.

10:55 – 11:10 – Проведення екуменічної Панахиди на Полі почесних поховань № 76. Слово священика.

Вже об 11:10 – 11:45 присутні вирушатимуть до пам’ятника Степану Бандері.

О 12:00 представники влади та громадськості покладуть квіти до пам’ятника Степану Бандері.

О 12:05 розпочнеться громадське віче.

О 12:15 сформують єдину колону з представників учасників АТО, ветеранських, волонтерських, патріотичних організацій, учасників Революції Гідності та медиків майдану, молодіжних громадських організацій та молоді біля пам’ятника Степану Бандері.
Колона рухатиметься за маршрутом: вул. С. Бандері – вул. Бандери – вул. Коперніка – просп. Свободи.

Під час ходи учасники будуть зупинятись для покладання квітів і вшанування видатних діячів. Зокрема, покладуть квіти до таблиці Є. Коновальця (вул. Є. Коновальця); таблиці Р. Шухевича (вул. Т. Чупринки); пам’ятника М. Вербицькому (вул. Т. Чупринки); пам’ятника жертв комуністичних злочинів (пл. М. Шашкевича); таблиці жертвам спецслужб тоталітарних режимів (вул. С. Бандери); пам’ятника о. М. Шашкевичу (вул. Коперника); таблиці патріарху Й. Сліпому (вул. Коперника); таблиці О. Гасину (вул. Коперника); таблиці Р. Дашкевичу (вул. Коперника).

О 13:15 на проспекті Свободи біля пам’ ятника А. Міцкевичу вишикується колона ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та учнівські чоти з числа учнів загальноосвітніх шкіл м. Львова.

О 13:20 на площі, навпроти “Гранд готелю” вишикується оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного.

О 13:30 – 14:00 – відбуватиметься урочисте проходження представників учасників АТО, ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій , учасників Революції Гідності та медиків майдану, молодіжних організацій та студентської молоді по просп. Свободи з подальшим розташуванням на площі перед пам’ ятником Т. Шевченку. За ними рухатиметься колона ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, учнівські чоти з числа учнів загальноосвітніх шкіл Львова.

Опісля відбудеться виступ оркестру Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Фото із сайту Дивись. інфо