У неділю вулицями Львова пройде молитовна хода за мир і Божу мудрість для українського народу

0012_hresna_hoda_2013_stanchakЗ нагоди святкування 150-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького, у неділю, 18 жовтня 2015 року, відбудеться молитовна хода вулицями Львова. Початок ходи о 15.00 год. від храму святого Архистратига Михаїла УГКЦ (вул. Винниченка, 22).  Звідти духовенство та миряни УГКЦ, а також усі охочі мешканці Львова й гості міста пройдуть до пам’ятника  митрополиту Андрею Шептицькому на площі святого Юра. Під час ходи молитимуться на вервиці за мир і Божу мудрість для українського народу та його провідників. Очолить ходу Преосвященний владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

«Молитва, яку будемо провадити під час ходи буде особливою, велилюдною. Ми будемо молитися за мир на українській землі, будемо благати Пресвяту Богородицю про заступництво і поміч, а також молитимемось за прославу Праведного Митрополита Андрея, на завершення святкування ювілею 150-ліття від дня його народження, прохаючи і його молитов про Божу мудрість для українського народу», – наголошує владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії.

Хода матиме екуменічний характер і пройде за маршрутом: храм святого Архистратига Михаїла УГКЦ (вул. Винниченка, 22) –  церква Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ (вул. Руська, 7) –   Львівська Архікатедра Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ (пл. Катедральна,1) – Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна,11) – пам’ятник Святому Юрію Переможцю (пл. Григоренка) – Клінічна лікарня Львівської залізниці (вул. Листопадового Чину). Завершиться молитва вервиці на площі святого Юра перед пам’ятником праведному Митрополиту Андрею.

Під час ходи передбачено п’ять молитовних зупинок з читанням Євангелія та короткими розважаннями.

«Особливістю цьогорічної молитви є те, що ми проситимемо за посередництвом Богородиці, щоб Господь Бог дарував нам той мир, якого ми прагнемо. Також проситимемо про Божу мудрість, яка  є дуже потрібна в часі в якому живемо. Це мудрість всеосяжна і багатогранна, яка необхідна в кожну сім’ю, родину, суспільство,  державу. Особливо попросимо мудрості для всіх наших провідників, які вже в недалекому майбутньому будуть провадити устроєм нашого міста» – розповів капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

Під час молитовної ходи нестимуть Чудотворну ікону Теребовлянської Матері Божої. Після заходу всі охочі зможуть помолитися перед святинею у Архикатедральному соборі Святого Юра та попросити захисту і омофору у Богородиці.

Організатори запрошують усіх, незалежно від погодніх умов, взяти у часть у молитовній ході і цим засвідчити свою любов до Господа Бога, любов до свого українського народу та проявити небайдужість.