У Патріаршому домі проведуть підсумковий семінар навчальної програми “Від сім’ї до сім’ ї

Цієї суботи 13 лютого Комісія УГКЦ у справах родини і мирян проведе підсумковий семінар навчальної програми сімейного служіння “Від сім’ї до сім’ ї. Зростати. Свідчити. Служити”. Захід відбудеться у Патріаршому домі.

Як розповіла Департаменту інформації УГКЦ організаторка семінару пані Христина Ковальчук, що   сама навчальна  програма стартувала в липні. Учасники мали можливість здобути необхідні для них знання  під час дев’яти семінарів, які пройшли онлайн у зв’язку з карантинними обмеженнями. Відтак у суботу, каже організаторка, всі учасники  запрошені на 10-ий підсумковий семінар під час якого їм вручать сертифікати про навчання на програмі  сімейного служіння “Від сім’ї до сім’ ї. Зростати. Свідчити. Служити”.

«Мета програми – навчити пари аніматорів, а  також священників розвивати подружнє життя на парафії. Зокрема здобути практичний досвід в  організації різноманітних заходів у контексті сімейного служіння», – додала пані Христина Ковальчук.

Цікаво, що навчання відбувається на базі підручника «Божий задум для вашого шлюбу», який видала Комісія родини.

Програма семінару:

10:30-11:00 – реєстрація

11:00 -13:00 – Подання теми “Публічний виступ. Представлення свідчення і прикладів” Роман і Наталя Прокопів ; “Одна лекція – одна думка” Олег і Ольга Воробйови

– Практичні вправи: виступ пар;

13:00-14:00 – обід

14:00-16:00 – Представлення планів парафій;

– Відгуки, ділення;

16:00-16:30 – вручення сертифікатів, спільне фото

У навчанні бере участь 9 пар, загалом на програмі навчалося 40 подружніх пар.

Детальніше про навчальну програму та діяльність Комісії УГКЦ у справах родини і мирян можна дізнатися у соцмережах, зокрема у фейсбуці: Комісія УГКЦ у справах родини (https://www.facebook.com/komisiya.rodyny)