У Патріаршому домі провели зустріч робочої групи для впровадження Стратегії розвитку УГКЦ’2020

p_20171101_115218Зустріч робочої групи проходила із 31 жовтня по 2 листопада в Патріаршому домі у м. Львові. Мета зустрічі – втілення головної теми Синоду 2017 року “Літургія і молитва” впродовж усього року, а також підготовка до всецерковної зустрічі єпархіальних координаторів програми “Жива парафія”, яка проводитиметься від 27 листопада до 1 грудня у м. Мадрид (Іспанія).

Спершу увага була присвячена напрямкам діяльності робочої групи. Зокрема, було представлено остаточний варіант статистичного аналізу душпастирського служіння парафій УГКЦ за 2015 рік. Також було презентовано проект нового варіанту опрацювання статистичних даних за 2017 рік. Згодом мова йшла про єпархіальне пасторальне планування, співпрацю робочої групи з монашеством та Пасторальним міграційним відділом УГКЦ.

Головна тема Синоду Єпископів 2017 року “Літургія і молитва” стала основною частиною зустрічі. Патріарша літургійна комісія разом із робочою групою окреслили методологію співпраці у представленні головної теми на зустрічі єпархіальних координаторів, а також практичні інструменти щодо втілення напрацювань упродовж року. На зустрічі було також розглянуто проект проведення Декади місійності у 2018 році.

Джерело: Католицький Оглядач