У Патріаршому Домі відбулася зустріч на тему “Ти не один. Культура особистого здоров’я”

Вчора, 17 травня 2022 року , у Патріаршому Домі у Львові відбулася зустріч на тему “Ти не один. Культура особистого здоров’я”.  Подія відбулася за сприяння Інституту екуменічних студій УКУ та Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ. Гостями заходу була молодь та діти зі  східних теренів України, зокрема з Торецька.

 Першочергово зі словом до присутніх звернулася керівниця Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я сестра Севастіяна (Карвацька). Вона розповіла про основні віхи діяльності Комісії та трохи повідала про Сестер Василіянок до яких приналежить.

“Сестри Василіянки працюють і з молоддю, і з дітьми, і у різних державних структурах, викладають в університеті. Наша праця є дуже широка і різна. Тішуся,що до нас завітала така пречудова молодь. Наша зустріч матиме подвійний формат. Ви прослухаєте спікерів від Центру громадського здоров’я про інфекційний контроль та інші важливі моменти. А далі ми запросили ще Олега Пригоду, який організує для вас трохи руханок”.

Відтак, молодь мала нагоду довідатися як берегти власне здоров’я та своїх ближніх, а опісля відомий львівський актор Олег Пригода спільно із сестрою-василіянкрою Анною організував для дітей та молоді на подвір’ї рухливі ігри.

Редакція сайту “Духовна велич Львова” висловлює вдячність усім, хто долучився до цього заходу та посприяв у його організації.