Напередодні свята Миколая у Львові відкриють новорічно-різдвяну ялинку та Різдвяний ярмарок

80c623122drx9Різдво єднає у Львові. Саме під таки гаслом цього року відбудуться у Львові новорічні та різдвяні святкування. Розпочнуться заходи відкриттям новорічної ялинки перед Оперним театром 18 грудня приблизно о 16.30 год. Як повідомили в управлінні культури, цікавинкою цьогорічного відкриття стане світлове 3D-шоу. Сама ж ялинка буде оформлена у патріотичних синьо-жовтих кольорах.

«Напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня, запалає святковими вогнями новорічно-різдвяна ялинка перед Оперним театром. 3D-мапінг шоу, виступ музичного колективу «Курбаси», а також привітання від найкращих читачів бібліотек Львова – ці заходи стануть частиною відкриття головної ялинки міста, яке об’єднали з початком роботи Різдвяного ярмарку.

Центральна ялинка сягає приблизно 20 метрів у висоту. Привезли дерево в понеділок. Ялинку прикрасять минулорічними дерев’яними іграшками, які були виготовлені у школі ім. О. Новаківського, дерев’яними іграшками, які докупили цього року за кошти спонсорів та іграшками від компанії «Світоч». Відтак, буде 400 нових дерев’яних іграшок (зірочки, пташки, ялинки), які працівники ЛКП «Зелений Львів» розмалювали у синьо-жовті кольори. І ще 465 старих іграшок. Також буде змінено стилістику світлового оформлення та оновлено освітлення ялинки, на що було виділено 55 тис. грн. спонсорських коштів. Планується, що ялинку підсвітять синьо-жовтими кольорами», – розповіла Богдана Брилинська, т.в.о. начальника управління культури ЛМР.

Як розповів Олександр Лазуткін, директор ЛКП «Львівсвітло», новорічно-різдвяна ялинка буде світитись жовтим та синім кольорами.

«Деякі гірлянди були пошкоджені. Ми їх  докупили такої ж фірми. Гірлянди будуть двох кольорів – синього та жовтого. Якщо буде така технічна можливість, хочемо підсвітити ялинку у формі прапора, тобто, гірлянди будемо розміщувати горизонтально. Також зараз наші працівники монтують нове освітлення на зірку – також синьо-жовте», – додав Олександр Лазуткін.

Нагадаємо, вартість самої ялинки становить 7486 грн. Дерево привезли з Дрогобицького лісгоспу. Висота ялинки – понад 18 м.