У Помпеї відзначили 15-річчя української громади

unnamed-9_feccb26 квітня 2015 року громада м. Помпеї святкувала своє 15-річчя від часу заснування. Святу Літургію очолив владика Діонісій Ляхович, Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії, на головному престолі в базиліці Матері Божої Помпейської.

Перед Літургією місцевий єпископ Томмасо Капуто привітав усіх вірних із такою величною подією. У день свята також 11 дітей приступили до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.

Під час проповіді владика подякував капелану громади о. Андрію Євчуку за служіння і ревну працю, а також подякував іншим отцям, які раніше служили в м. Помпеї та околицях, привітав усіх присутніх і наголосив на служінні, яке було властиве жінкам-мироносицям. Владика також привітав сестер Згромадження Пресвятої родини, які служать для української громади в м. Помпеї.

Церква потребує жінок-мироносиць, які, як сказав владика, є легенями та серцем церкви, котре б’ється любов’ю та служінням. У час, коли ми потребуємо миру, маємо прибігати під Покров Богородиці, щоб вона заступалася перед своїм Сином, який завжди приносить мир.

Почесною гостею святкування була пані Тетяна Іжевська, Надзвичайний та Повноважний посол України при Святому Престолі, яка подякувала о. Андрію та сестрам за опіку над нашими вірними за кордоном, а також усій громаді за активну громадську та волонтерську діяльність.