У ПЦУ урочисто відзначать 1033-річчя Хрещення Руси-України. ПРОГРАМА

Про програму святкувань 1033-річчя Хрещення Руси-України розповіли на офіційній фб-сторінці Православної Церкви України.

Менше ніж за тиждень усією православною родиною відзначатимемо знаменну дату – 1033-ю річницю Хрещення Руси-України! Це є добра нагода у молитві піднести подяку за те, що вже понад тисячоліття нас єднає віра в Господа.

Запрошуємо вірних єдиної помісної Української Православної Церкви та представників ЗМІ 27-28 липня приєднатися до святкування у Києві.
У вівторок о 16:45 напередодні дня вшанування пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира у Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі розпочнеться всенічне бдіння.
У середу о 8:30 Блаженнійший Митрополит Епіфаній у цьому ж соборі очолить Божественну літургію з нагоди відзначення 1033-ї річниці Хрещення Руси-України.
Цього ж дня об 11:00 урочистості з нагоди свята продовжаться на Володимирській гірці, де Предстоятель Православної Церкви України звершить молебень біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру.
Святкуймо разом 1033-ю річницю Хрещення Руси-України у спільній молитві, осяяні світлом Божої Любові!”