У ПЦУ відновлять Інститут церковної історії та створять Інститут “Церква і суспільство”

Таке рішення ухвалили у Києві на зустрічі із співавторами “10 тез для ПЦУ”до якої долучився зокрема Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк).

“Зустріч 10 тез для ПЦУ” вдруге відбулася за участі делегації науковців, філософів, священиків та творчої інтелігенції для продовження обговорення актуальних питань розвитку ПЦУ, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України – Епіфанія.


Предстоятель Помісної Української Православної Церкви наголосив на необхідності правдивого подання і популяризації історії нашої держави та Церкви.«Нам потрібно всебічно та об’єктивно висвітлювати справжню історію Української Церкви, а не послуговуватися пропагандистськими штампами східного сусіда», – зазначив  Митрополит Епіфаній.

Саме тому присутні домовилися про заснування інституту “Церква і суспільство” і відновлення роботи Інституту церковної історії. Як розповіли “Духовній величі Львова” у прес-службі ПЦУ,вже за місяць будуть конкретні напрацювання, щодо діяльності двох інститутів. І фахівців зустрінуться з цього питання знову.

За матеріалами http://gradleva.com/

Фото із фб-сторінки Андрія Смирнова