У ПЦУ закликали піклуватися про довкілля і садити квіти та дерева

Про це повідомили на фб-сторінці Православної Церкви України.

“Яка би погода не була за вікном, дякуймо Господу за все! А найперше – за цінний дар, що ми отримали, – дар життя. За те, що ми живемо саме тут і зараз. За кожен новий день, за природу і красу, що нас оточує, за всіх наших близьких і рідних. За можливість бачити, відчувати, любити. За кожну неповторну мить життя, зустрічі, спілкування та всі незліченні Божі благодіяння щодо нас, які іноді ми не помічаємо або сприймаємо як належне.
Світ, який нас оточує, – це наш спільний затишний дім, створений Богом з любові. Іноді людині здається, що природний ресурс невичерпний, але, як і будь-який дім, наше довкілля потребує відновлення і дбайливого догляду. А відповідальність за збереження краси та багатства навколишнього світу – стосується абсолютно кожної людини на цій землі.
Почніть із себе – адже кожен крок є великим внеском у спільний добробут. Висаджені квіти радуватимуть багатьох, а дерево виросте і даватиме життєдайний кисень, плоди та тінь. Помножте на кількість людей, яка живе у вашому місті чи селі, – і ви отримаєте цілий ліс або сквер. Нагодуйте пташину – і, можливо, врятуєте цілий виводок. Приберіть сміття – і з’явиться ще багато чистої місцевості. Не діліть довкілля на чуже і своє, адже Земля – це наш спільний дім”,
Фото пресслужби ПЦУ