У рамках Школи міжрелігійної журналістики відбувся тренінг «Як управляти інформацією»

17361672_1202486133202590_2225834178933213154_nСтуденти Школи міжрелігійної журналістики взяли участь у тренінгу «Управління інформацією як складова роботи журналіста», який відбувся у середу, 15 березня 2017 року, в Львівській торгово-промисловій палаті. Лектором заходу виступив начальник управління з питань комунікацій та організаційного забезпечення ЛТПП Юрій Булик.

Головними засадами роботи як журналіста, так і піар-менеджера є вміння працювати з інформацією є об’єктивність, чесність  та достовірність її подачі. Зокрема, учасники тренінгу детально розглянули аспекти роботи піар-менеджера, серед яких – publicity (співпраця зі ЗМІ), створення візерунку компанії (corporate identity), лобізм, окремі види реклами, метою яких є створення відповідного іміджу компанії/організації та взаємодія з оточенням.

Впродовж тренінгу учасники мали змогу попрактикуватися писати прес-релізи, новини та працювати з рекламою у медіапросторі.

Найважливіше при написанні будь-якого тексту – це розуміння цільової аудиторії та її потреб. У прес-релізі ви маєте відповісти на п’ять запитань:

  1. Хто?
  2. Що?
  3. Де?
  4. Коли?
  5. Навіщо?

Юрій Булик, начальник Управління комунікації та роботи з членами Львівської ТПП:

 «Приємно здивований знаннями студентів Школи в галузі PR. Сьогодні за мету ми собі поставили навчитись як повинні взаємодіяти pr-фахівці та журналісти. Добрі стосунки між цими професійними групами сприятимуть досягненню взаємовигідних результатів.

Сподіваюсь також, що отримані знання учасники тренінгу використовуватимуть в робочому процесі, зможуть більш креативно та дієво працювати на місцях».

Для закріплення теоретичного матеріалу студенти Школи міжрелігійної журналістики отримали домашнє завдання – написати есе на тему: «Релігія власного «я».

Підготувала Ірина Стельмах

Фото: Валентина Євтушок