У Родинному Домі “Покрова” відбувся ІТ-день для дітей

Цими днями у Родинному Домі “Покрова” відбувся ІТ- день для дітей. Під час події дітлахи довідалися про ази робототехніки і глибше відкрили для себе світ у синьому екрані. 

“Наша організація виграла грант для проведення цього заходу. І цей урок є власне частиною цієї події.  Раніше провели ІТ-урок для старших, а цього разу навчаємо азам ІТ молодшу групу. Викладачем є працівник Родинного Дому “Покрова” Марія Перець. Надалі Марія поїде на навчання до Києва, щоб поглиблювати знання у цьому напрямку.  Також за цей грант ми закупили обладнання. Дитячого робота на якому показують і розповідають про робототехніку.  У подальшому ми започаткуємо гурток і дітки, які зголосяться будуть мати можливість регулярно відвідувати такі уроки”, – розповіла Уляна Безпалюк, проектний менеджер у Офісі Розвитку Салезіянського Згромадження УГКЦ.

Додамо, що ІТ-День відбувся для дітей 8-9 років, а також для учнів середніх і старших класів. Загальноєвропейська ініціатива Meet and Code проводиться щорічно за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.