У родинному домі «Покрова» вшанували святого Івана Боско

 31 січня у день спомину св. Івана Боско у Молодіжному центрі св. Івана Боско вихованці РД «Покрова» підготували виступ «Батько для багатьох». Під час заходу дітипрославляли святого гарними піснями: «Довкола себе хлопчаків зібрав», «Тобі наснилась Божа Мати» та інші, молились на Божественній Літургії, а також весело частувались та розважались разом з вихователями та отцями Анатолієм (Гетсиянин) та Михайлом (Чабан).

1

Окрім цього, отець Анатолій презентував усім присутнім книжку «Сни отця Боско» під супровід унікальної візуалізації. Він ще раз нагадав дітлахам біографію святого, розповів кілька цікавих історій з його життя, пояснив, яку роль сновидіння відігравали для Дона Боско, а також підготував особливий уривок з книжки і зачитав уголос.

«Усе виховання отців салезіян будується на розумі, релігії, любові! Кожного вечора ми стараємось через молитву, метафори та потрібні слова доносити до дітей важливість певних речей та обговорювати з кожним помилки, які вони зробили протягом дня, – розповідає отець Анатолій про метод виховання Івана Боско у РД «Покрова», – Ми заохочуємо хлопців до молитви, виховуємо їх у любові до Бога, до Богородиці та інших святих, допомагаємо зрозуміти що Господь, як ніхто є важливий у їхньому житті. Для Івана Боско було принципово, щоб вихованці відчували його любов та прихильність до них. Так само і ми показуємо, що живемо заради них і для них і робимо все, щоб вони були щасливі.»

Підготувала Павліна Гадач

Фото із фб-сторінки